Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2331
Stary 18.07.2011, 16:55
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Jedynym plusem stadionu Piasta jest to, że w ogóle powstał i jest nowy. Poza tym to wg mnie najgorszy stadion piłkarski jaki do tej pory powstał w Polsce.
Stary. To jest stadion dla drużyny, która gra w pierwszej lidze i czasem pojawia się w ekstraklasie. Trzeba mierzyć siły na zamiary. Za 54.000 mln PLN zbudowali w rok stadion na 10.000 osób z mozliwością dalszej rozbudowy. W Krakowie za 600 mln nie potrafią wybudować stadionu dla 33.000 osób. Stadion nie jest najpiękniejszy, ale jest funkcjonalny. Spełnia podobno kryteria do gry w europejskich pucharach (co Piastowi nie grozi w najblizszych latach). Za te pieniądze w wielu miastach budowa by nawet nie ruszyła.
Nonckiewicz!! Siadej...
Odpowiedz cytując