Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2330
Stary 18.07.2011, 16:37
Panowie nie wiem czy wiecie ale dzis w wiadomosciach RMF FM byla podana informacja ze dach na stadionie WKSu musi byc obnizany o okolo 3-4 metry i stadion zostanie oddany z 3-4 miesiecznym opoznieniem. Nie doslyszalem tylko co jest powodem tego. Moze ktos ogarniety by powiedzial bo taka pomylka to nie jest mala fuszerka.... :/
Odpowiedz cytując