skeba napisał(a):

Wielkiej rożnicy nie ma, co pokazało ostatnie spotkanie.
Ja będąc trenerem jednak chciałbym awansować. Tak robią Polscy trenerzy. Grając przeciwko Wiśle - gdy przegrywają 2-0 to stawiają mur, by nie przegrać wyżej, zamiast dążyć do zremisowania.
|
po jednym meczu wyrażasz opinię że wielkiej różnicy nie ma ?
na prawde uważasz (patrząc nawet na ten mecz) że nie ma wielkiej różnicy między Wisłą a Skonto ? tak ogółem? Wierzysz w to że na 20 meczów Skonto wygrałoby 18 a nie na odwrót ?

Jesli tak to idę po 0.7 gorzkiej żołądkowej.
Jutro każdy chętny zakupi bilety
http://www.facebook.com/WislaKrakow/...50319353401282