Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
PawelOzg
Member
Od: 05.2011
Offline
#
5297
18.07.2011, 16:16. Bilety
O 14.00 byłem po bilety na Skonto i spodziewałem się że będzie jak zwykle o tej godzinie pusto pod kasami. A tu masz kolejka na 50 osób. Może się okazać że jutro będzie trochę ludu na stadionie.
PawelOzg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PawelOzg
Znajdź inne posty napisane przez PawelOzg