Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
PawelOzg
Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5297
Stary 18.07.2011, 16:16. Bilety
O 14.00 byłem po bilety na Skonto i spodziewałem się że będzie jak zwykle o tej godzinie pusto pod kasami. A tu masz kolejka na 50 osób. Może się okazać że jutro będzie trochę ludu na stadionie.
Odpowiedz cytując