Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jacula
Member
Od: 08.2010
Offline
#
3897
18.07.2011, 16:13
po wejsciu na tą stronę mam taki komunikat:
Masz za słabe łącze aby korzystać z naszego kanału.
Aby uzyskać dostęp zwiększ parametry prędkości swojego internetu i skontaktuj się z
Hooltras1944
lub
Mario_F1
jacula
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacula
Znajdź inne posty napisane przez jacula