Wyświetl pojedynczy post
Jachcik
Senior Member
 
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1083
Stary 18.07.2011, 16:08
Siemano ..
Mam nadzieje że znajda się tu osoby które moga wystawić opinie na temat moich kawalkow
Kawałki z maja to Chłopak z podziemia i Nocne przemyślenia. Dwa dni temu dołozyłem dwa nowe tracki, Bragga Stan i Nie każdy z nas . Wszystko umieszczone na myspace.

www.myspace.com/jachcik
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
Odpowiedz cytując