Siemano

..
Mam nadzieje że znajda się tu osoby które moga wystawić opinie na temat moich kawalkow

Kawałki z maja to Chłopak z podziemia i Nocne przemyślenia. Dwa dni temu dołozyłem dwa nowe tracki, Bragga Stan i Nie każdy z nas . Wszystko umieszczone na myspace.
www.myspace.com/jachcik