Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
PeterSett
Member
Od: 05.2008
Skąd: Warszawa
Offline
#
1994
18.07.2011, 16:04
tak - racja - stadion Borussi jest gigantyczny a trybuny niezwykle wysokie i rozległe, ale tam też Zagłębie Ruhry, ludzie w pieruny, to jest taki nasz Górny Śląsk tylko 3 razy większy!
PeterSett
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PeterSett
Znajdź inne posty napisane przez PeterSett