Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5294
Stary 18.07.2011, 16:04
emailowiec napisał(a):Wyświetl post
Jaka jest szansa, że jutro około 19.30 (wcześniej nie dam rady przybyć) dostanę jeszcze bilet na jakikolwiek sektor?
na luziku dopiero jest ponad 12tys. sprzedanych takze spoko
Odpowiedz cytując