Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jacula
Member
Od: 08.2010
Offline
#
3892
18.07.2011, 15:49
jestem zarejstrowany ale nie wiem jak to mam odpalić? i gdzie jest ten kanał polsat sport itd..?
jacula
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jacula
Znajdź inne posty napisane przez jacula