Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22769
Stary 18.07.2011, 14:46
Doradźcie mi.

Czy lepiej kupić garnitur w jakimś sklepie "firmowym" typu Vistula czy Zara czy uszyć na miarę u krawca?
Chodzi oczywiście o prezencję tego garniaka oraz jakość wykonania.


I pytanie z całkiem inne beczki. Był ktoś w pijalni wódki i piwa na Rynku? wiem że ceny to 4i 8 zeta. Piwo za 4 to 0,3l czy normalnie półlitrowe? I jak sprawa z wódką? Co serwują i w jakiej ilości?
Ostatnio edytowane przez wiślak 86 : 18.07.2011 o godz. 15:01.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując