Wyświetl pojedynczy post
Chimek12
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1988
Stary 18.07.2011, 14:33
fond napisał(a):Wyświetl post
A oni to co, w teatrze by grać chcieli żeby suflera usłyszeć czy co
Oni po prostu nie są przyzwyczajeni do grania przy takiej ilości ludzi na trybunach. Na Łotwie piłka nożna cieszy się takim zainteresowaniem, jakim w Polsce na przykład tenis stołowy, a kibice przychodzą tylko zobaczyć piłkarzy z bliska, a nie pomóc im dopingiem. W meczu z nami cała trybuna gospodarzy siedziała spokojnie i mozna było zobaczyć tylko grupke 50 dopingujących kibiców Skonto.
Odpowiedz cytując