Watts napisał(a):

|
Depozyt na stadionie otwierają tak jak trybuny, 2,5 h przed pierwszym gwizdkiem? Przy zdawaniu rzeczy trzeba okazać bilet na mecz czy coś?
|
Nie okazujesz nic. Nie wiem jak z godzinami otwarcia, ale oddawałem tam parę rzeczy już na przechowanie i na pewno godzinę przed meczem był czynny. Dostajesz kwit tylko, który okazujesz gdy chcesz odebrać swoją własność.