Wyświetl pojedynczy post
Chimek12
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1980
Stary 18.07.2011, 13:47
Aha, nie zrozumiałem pytania. Junior Diaz napewno nie zagra, ponieważ zamiast niego zgłoszono Dudu Bitona. Od 3 rundy będzie mógł grać (o ile przejdziemy Skonto).
Odpowiedz cytując