Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Chimek12
Member
Od: 07.2011
Offline
#
1980
18.07.2011, 13:47
Aha, nie zrozumiałem pytania. Junior Diaz napewno nie zagra, ponieważ zamiast niego zgłoszono Dudu Bitona. Od 3 rundy będzie mógł grać (o ile przejdziemy Skonto).
Chimek12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Chimek12
Znajdź inne posty napisane przez Chimek12