Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1979
Stary 18.07.2011, 13:43
Chimek12 napisał(a):Wyświetl post
Junior nie zagrał w I meczu z powodu przeziębienia. Tak przynajmniej mówił trener Skonto.
Koledze chodziło o Diaza Co do N. Juniora to nie grał żeby kontuzji nie złapać ( wtedy Dynamo już na 100% by go nie wzięło - jak widać i tak go raczej nie weźmie ).
Odpowiedz cytując