Chimek12 napisał(a):

|
Junior nie zagrał w I meczu z powodu przeziębienia. Tak przynajmniej mówił trener Skonto.
|
Koledze chodziło o Diaza

Co do N. Juniora to nie grał żeby kontuzji nie złapać ( wtedy Dynamo już na 100% by go nie wzięło - jak widać i tak go raczej nie weźmie ).