Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19148
Stary 18.07.2011, 13:32
jak nie widzisz roznicy między tymi szatniami to nie bardzo jest o czym rozmawiać. Tam zrobili to z pomysłem, a u nas jest jak w wiejskiej szkole. Tak jak pisalem - wystarczy wynając jakąkolwiek wybudowaną w ostatnich latach hale, i szatnia bedzie taka sama albo lepsza. Pokaż mi element naszej , ktory pozwala Ci poczuć, ze to szatnia Wisły, że jest w pewnym sensie wyjątkowa i wiesz gdzie jestes odrazu po wejsciu.

I jeszcze powiedz mi jakie oni tam rzeczy wstawią? co zagospodarują? Nie ma na nic takiego miejsca. szafki są po sam sufit. Gdzie chcesz wstawić jakikolwiek napis który widac? na podłodze? Swoją drogą mam nadzieje, ze są tam jeszcze jakies lampy, bo ciemno strasznie w srodku.
Odpowiedz cytując