0 22 napisał(a):

|
Nie. Chociaż dwa mecze z Broendby były niezłe i chwilowe wyrównanie bilansu z Szachtarem też (a poza tym dość spokojne ogrywanie ogórków). Natomiast udało się Legii zagrać więcej niż 2 mecze, czyli kolega napisał nieprawdę. I tylko tyle.
|
Dajże sobie spokój z pisaniem tych głupot. Pajace z ITI prowadzą ten klub po równi pochyłej, i osiągamy żenujące wyniki. Czy to w lidze, czy w europejskich pucharach. Cieszyć się z odpadnięcia po wyrównanym meczu to Dyskopolo może, ale nie Legia.