Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#963
Stary 18.07.2011, 13:14
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Nie. Chociaż dwa mecze z Broendby były niezłe i chwilowe wyrównanie bilansu z Szachtarem też (a poza tym dość spokojne ogrywanie ogórków). Natomiast udało się Legii zagrać więcej niż 2 mecze, czyli kolega napisał nieprawdę. I tylko tyle.
Dajże sobie spokój z pisaniem tych głupot. Pajace z ITI prowadzą ten klub po równi pochyłej, i osiągamy żenujące wyniki. Czy to w lidze, czy w europejskich pucharach. Cieszyć się z odpadnięcia po wyrównanym meczu to Dyskopolo może, ale nie Legia.
Odpowiedz cytując