|
Niestety mogą nie wpuścić, mają z góry założenia i muszą się ich trzymać. Choć z drugiej strony warto próbować, może akurat nie będą sprawdzać dokumentów. btw. Wróciłem ze stadionu właśnie około godziny 13 w kolejce czekało pi razy oko 30 osób. Kończą się bilety na E24 i E23
|