szprotson napisał(a):

|
a czymże jest to odbieranie DTV?
|
Digital TV - jak masz taka opcje na pilocie to będziesz wiedział. To jest to o czym trąbią od dłuższego czasu że niedługo wyłączą nadawanie na anteny analogowe zeby przejśc właśnie na odbiór DTV.
Sprawdź w swoim telewizorze (musi być w miarę nowy max 4-5 lat) powinna być taka opcja pod tym samym przyciskiem co przełącza pomiędzy złączami AV1 AV2 itd
EDIT: Niestety mój entuzjazm był przedwczesny - na paśmie DTV odbiera
"POLSAT SPORT News" i wątpię żeby tak można było zobaczyć Wisłę ...
sry za zamieszanie - wcześniej nie zauważyłem tego "News" w nazwie ... swoją droga to w ogóle nie wiedziałem że istnieje taki kanał.