Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1972
Stary 18.07.2011, 12:51
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a czymże jest to odbieranie DTV?
Digital TV - jak masz taka opcje na pilocie to będziesz wiedział. To jest to o czym trąbią od dłuższego czasu że niedługo wyłączą nadawanie na anteny analogowe zeby przejśc właśnie na odbiór DTV.

Sprawdź w swoim telewizorze (musi być w miarę nowy max 4-5 lat) powinna być taka opcja pod tym samym przyciskiem co przełącza pomiędzy złączami AV1 AV2 itd

EDIT: Niestety mój entuzjazm był przedwczesny - na paśmie DTV odbiera "POLSAT SPORT News" i wątpię żeby tak można było zobaczyć Wisłę ...

sry za zamieszanie - wcześniej nie zauważyłem tego "News" w nazwie ... swoją droga to w ogóle nie wiedziałem że istnieje taki kanał.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 18.07.2011 o godz. 13:00.
Odpowiedz cytując