|
Ja mam taki mały tip dla ludzi którzy chcą oglądać Wisłę w telewizorze a nie na komputerze.
Otóż jeżeli posiadacie telewizory z włączonym odbieraniem kanałów DTV to jest szansa że jakimś cudem złapie wam tam również Polsat Sport. Sam o tym nie wiedziałem dowiedziałem się dopiero w przypadku meczu Śląska, dla lepszej jakości przełączyłem w telewizorze na Polsat DTV i przez przypadek zauważyłem ze odbiera mi też Polsat Sport.
Więc jeżeli posiadacie takie odbiorniki to warto spróbować.
Nie ręczę za to ale u mnie o dziwo działa, moze to kwestia regionalna albo coś innego ale zawsze to szansa zobaczenia Wisełki w HD.
EDIT: Niestety mój entuzjazm był przedwczesny - na paśmie DTV odbiera "POLSAT SPORT News" i wątpię żeby tak można było zobaczyć Wisłę ...
Sry za rozbudzenie płonnych nadziei ...
Ostatnio edytowane przez Angmir : 18.07.2011 o godz. 12:59.
|