Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3889
Stary 18.07.2011, 12:48
Ja mam taki mały tip dla ludzi którzy chcą oglądać Wisłę w telewizorze a nie na komputerze.

Otóż jeżeli posiadacie telewizory z włączonym odbieraniem kanałów DTV to jest szansa że jakimś cudem złapie wam tam również Polsat Sport. Sam o tym nie wiedziałem dowiedziałem się dopiero w przypadku meczu Śląska, dla lepszej jakości przełączyłem w telewizorze na Polsat DTV i przez przypadek zauważyłem ze odbiera mi też Polsat Sport.
Więc jeżeli posiadacie takie odbiorniki to warto spróbować.
Nie ręczę za to ale u mnie o dziwo działa, moze to kwestia regionalna albo coś innego ale zawsze to szansa zobaczenia Wisełki w HD.

EDIT: Niestety mój entuzjazm był przedwczesny - na paśmie DTV odbiera "POLSAT SPORT News" i wątpię żeby tak można było zobaczyć Wisłę ...

Sry za rozbudzenie płonnych nadziei ...
Ostatnio edytowane przez Angmir : 18.07.2011 o godz. 12:59.
Odpowiedz cytując