Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 18.07.2011, 12:42
Hm...według mnie jeśli chodzi o pozycję napastnika to od Neymara niewielu jest lepszych - Pato ewentualnie Hulk oraz Robinho z tym, że ostatnia dwójka lepiej spisuje się na skrzydłach.
Odpowiedz cytując