Może w następnej rundzie.
CH. napisał(a):

Miał?
niby kiedy
Śląska pokazują z powodu Solorza..
|
Może nie tyle z powodu Solorza co z faktu, że jest właścicielem Śląska i chce w ten sposób promować swój klub. Zresztą w przetargu do E-klasy też mają zagwarantowane pokazywanie wszystkich meczy Śląska i to obojętnie czy C+ wskaże Je jako "exclusiv" czy też nie
