Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1966
Stary 18.07.2011, 12:38
jacula napisał(a):Wyświetl post
przecież mecz miał być na otwartym Polsacie ?
czyżby go tu nie było?
Może w następnej rundzie.

CH. napisał(a):Wyświetl post
Miał?
niby kiedy
Śląska pokazują z powodu Solorza..

Może nie tyle z powodu Solorza co z faktu, że jest właścicielem Śląska i chce w ten sposób promować swój klub. Zresztą w przetargu do E-klasy też mają zagwarantowane pokazywanie wszystkich meczy Śląska i to obojętnie czy C+ wskaże Je jako "exclusiv" czy też nie
Odpowiedz cytując