Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zajacek
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
50421
18.07.2011, 12:17
Według mnie okienko się dla nas NIE zakończyło. W przypadku mitycznej fazy grupowej LM 1-2 transfery będą
zajacek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zajacek
Znajdź inne posty napisane przez zajacek