Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 18.07.2011, 12:10
Titto napisał(a):Wyświetl post
Jak to na ch**?
Neymar miał zajebiście udany sezon w Santosie strzelał piękne bramki, imponował sztuczkami technicznymi, asystował, wygrał ze swoim klubem Copa Libertadores no to proste, że dostał szansę od Menezesa, zagrał w kilku sparingach i wypadł bardzo dobrze m.in strzelił dwie bramki Szkotom innymi słowem grzechem by było jego nie powołanie...
no własnie.Grzechem było go nie powołac, oczywiscie, ale od razu pierwszy skład ? SOry, ale wymieniełbym conajmniej kilku lepszych piłkarzy niż on z tego kraju.
Miał udany sezon w lidze grającej mega otwartą piłke. Imponował sztuczkami ? Przecież on jest od strzelania goli a nie pokazów cyrkowych.
Jego powołanie było chyba tylko i wyłącznie po to by go sprzedać za 50 baniek.
Ile on ma lat ? 18 ? Przecież ma jeszcze czas na gre w pierwszej reprezentacji.
Tak samo Ganso. Wczoraj wyglądał jak piłkarz z A-klasy. Kiedyś kadra kanarkó to było coś, teraz aż cięzko sie ogląda ich nieporadność i brak zrozumienia.

cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując