Wyświetl pojedynczy post
wroobel88
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6059
Stary 18.07.2011, 12:08
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Szacunku zapewne już nie odzyska ale jakąś część win odkupił chyba co nie ?
Nie, nie odkupił. Zawsze będzie sprzedajną kur*ą i mam nadzieję, że jeśli się nie daj Boże kiedyś na Reymonta pokaże to zostanie powitany tak jak ostatnio ...

jego najlepsze zdjęcie
Odpowiedz cytując