TymonPRO napisał(a):

|
Szacunku zapewne już nie odzyska ale jakąś część win odkupił chyba co nie ?
|
Nie, nie odkupił. Zawsze będzie sprzedajną kur*ą i mam nadzieję, że jeśli się nie daj Boże kiedyś na Reymonta pokaże to zostanie powitany tak jak ostatnio ...
jego najlepsze zdjęcie
