Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.07.2011, 11:39
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie kilka miesiecy temu pisalbys czy ktos broni machania flagami i robienia opraw... Nie rozumiesz, ze chca nas krok po kroku zgnoic? Najpierw race, pozniej oprawy, flagi, stanie na schodach, bluzgi.
Nie bede sie wdawał w dyskusje ,bo to temat bez konca.Ty masz swoje racje ,ja swoje.Mysle ,ze punkt widzenia głownie zalezy "od miejsca siedzenia"
Ale takie pytanie zwiazane z racami...To dlaczego wczesniej było wolno teraz nie?Mysle ,ze w pewnym momencie zaczeło sie coraz bardziej ich uzywac do rzucania na stadion i w kibiców druzyn przeciwnych niż dla efektów opraw....
Pamietam taki mecz na Wisle ,swiezo po zakazie rac ,kiedy odpalili race na chyba na E i pokazali.....
Dalej chodze na mecze,jezdze na wyjazdy,ale na tej przestrzeni 20lat,zauważyłem,ze troche to wszystko zaczeło zmierzac nie w tym kierunku...Masz dobry podpis,tylko moje przekonania mimo średniego wieku są trochu inne.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 18.07.2011 o godz. 11:42.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując