|
Mnie tylko martwi, że wiemy dobrze czego możemy spodziewać się po Jirsaku (różnie go oceniając), ale wybitnym piłkarzem nie jest na pewno, a Mączyński może stoi właśnie u progu fajnej kariery i go sprzedawać mamy.
Jeśli "zaskoczy" w Górniku, to będę niepocieszony bo jednak wychowanek...
|