Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19130
Stary 18.07.2011, 11:06
Mówcie co chcecie mi się to naprawde podoba, fotele świetne, może tylko gdyby nie było tych słupków na srodku ławki ale i tak jest spoko.
Odpowiedz cytując