CH. napisał(a):

Chciałoby się rzec - wreszcie są ławki rezerwowych z prawdziwego zdarzenia!
Uprzedzę zrzędzenia innych - na wielu stadionach kilka pierwszych rzędów krzesełek ma trochę ograniczoną widoczność ze względu na ławki, dlatego oszczędźcie sobie trudu narzekania
Edit: zapomniałem dodać:
http://img15.imageshack.us/img15/1145/lawki.gif