Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19122
Stary 18.07.2011, 10:42
Chciałoby się rzec - wreszcie są ławki rezerwowych z prawdziwego zdarzenia!

Uprzedzę zrzędzenia innych - na wielu stadionach kilka pierwszych rzędów krzesełek ma trochę ograniczoną widoczność ze względu na ławki, dlatego oszczędźcie sobie trudu narzekania

Edit: zapomniałem dodać: http://img15.imageshack.us/img15/1145/lawki.gif
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 18.07.2011 o godz. 10:46.
Odpowiedz cytując