bridgeburner napisał(a):

Neymar skonczy w najlepszym wypadku jak Robinho albo Diego a w najgorszym jak Kerlon,
niczego wiecej sie po nim nie spodziewam
|
Robinho zapowiadał się kilka lat temu na lepszego piłkarza, niż teraz, ale nie przesadzajmy... Robinho dzisiaj gra w całkiem silnym teamie - Milanie i to gra całkiem nieźle tzn. odgrywa ważną rolę w tym klubie dlatego też nie można o nim mówić jako synonim upadku...