Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 18.07.2011, 10:38
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Neymar skonczy w najlepszym wypadku jak Robinho albo Diego a w najgorszym jak Kerlon,
niczego wiecej sie po nim nie spodziewam
Robinho zapowiadał się kilka lat temu na lepszego piłkarza, niż teraz, ale nie przesadzajmy... Robinho dzisiaj gra w całkiem silnym teamie - Milanie i to gra całkiem nieźle tzn. odgrywa ważną rolę w tym klubie dlatego też nie można o nim mówić jako synonim upadku...
Odpowiedz cytując