Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 18.07.2011, 07:00
Ja pierdzielę czyli nie zobacze już Chile w turnieju :(
Obejrzalem wlasnie skroty: 2 poprzeczki i obrona Częstochowy, gole dla Wenezueli po stalych fragmentach i bledzie bramkarza.

Czy zauwazyliscie, ze z kazdego cwiercfinalu awansowala druzyna grająca defensywnie i czychająca tylko na kontry ?
troche lipa
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując