Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 17.07.2011, 23:08
rabi86 napisał(a):Wy¶wietl post
Co tam Copa America, Mistrzostwa Świata Kobiet Rulez
To był finał!!! Jestem pod wrażeniem! To był świetny wieczór MŚ Japonek i kasacja Brazylii. Amerykanki 3 karne, Brazylia 4 haha... Japonki pokazały charakter. Najpierw wyrównały na 1-1, potem w dogrywce w 117 na 2-2 i karne były ich. Szczerze to przez większość oglądałem mecz kobiet. Możecie się śmiać, ale fajnie się ogląda ich mecze. Może i piłka wolniej chodzi, może i nie biegają tak szybko, ale technicznie są bardzo dobrze wyszkolone i nie koszą się, tam 3-4 faule na polowe to wszystko. No czasami są takie starcia jak wczoraj w wykonaniu Szwedek. Osobiście jestem pod wrażeniem. Bardzo bym chciał zobaczyć Polki na takiej imprezie.

rafalek napisał(a):Wy¶wietl post
Nie chce mi się wierzyć że to wszystko było uczciwe - tak przestrzeliwać te karne? To nie bylo że o milimetr ktoś się omsknął - to były strzały 2 metry nad bramką...

Bardzo grubymi nićmi szyte to wszystko
Wiesz jaki los czeka piłkarza sprzedającego mecz w Ameryce Pd? Śmierć z rąk wymiaru sprawiedliwości czyli miejscowych kiboli.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c