Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 17.07.2011, 23:01
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Pamięta ktoś sytuacje w której w serii rzutów karnych nie trafić wszystkich strzelanych? Bo ja oglądam już trochę tych meczy i nie kojarzę?
W minionym sezonie: Anderlecht vs Partizan Belgrad. Byl to mecz o awans do LM. Drużyna z Belgii przestrzeliła wszystkie karne...

...i bodajże na MS 2006 Szwajcaria vs Ukraina. Szwajcarzy tak samo jak piłkarze Anderlechtu nie trafili z 11m.

Brawo Paragwaj ! Takich Canarinhos to nie dało się oglądać !
Odpowiedz cytując