SZYMEK_TSW napisał(a):

|
Pamięta ktoś sytuacje w której w serii rzutów karnych nie trafić wszystkich strzelanych? Bo ja oglądam już trochę tych meczy i nie kojarzę?
|
W minionym sezonie: Anderlecht vs Partizan Belgrad. Byl to mecz o awans do LM. Drużyna z Belgii przestrzeliła wszystkie karne...
...i bodajże na MS 2006 Szwajcaria vs Ukraina. Szwajcarzy tak samo jak piłkarze Anderlechtu nie trafili z 11m.
Brawo Paragwaj ! Takich Canarinhos to nie dało się oglądać !