Z GW w temacie naszych zawodników
Cytat:
Przed jutrzejszym meczem trener Wisły ma niemal pełny komfort przy ustalaniu składu. Ze Słowenii wrócił Andraż Kirm, gdzie przez kilka dni leczył się u lekarza reprezentacji. Wczoraj ćwiczył z trenerem przygotowania fizycznego i biegał wokół boiska. - Jest dobrze - stwierdził Słoweniec. - Ale nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na rewanż ze Skonto. Za kilka dni rozpocznie treningi z drużyną.
Przez weekend nie trenował Tomas Jirsak, ale nie z powodu kontuzji. Czech został bowiem ojcem. Według szkoleniowca Wisły do formy wracają piłkarze, którzy w trakcie przygotowań mieli przerwy z powodu urazów, np. Cwetan Genkow i Maor Melikson. Zaległości mają Junior Diaz i David Biton, którzy jako ostatni dołączyli do drużyny. W piątek Kostarykańczyk stwierdził, że podczas pierwszego pobytu w klubie nie widział w drużynie takiej pasji i chęci osiągnięcia sukcesu w Europie.
|