0 22 napisał(a):

|
Mało pamiętasz. Nawet przy tak miernych wynikach Legii w ostatnich latach. Oczywiście nie można wymagać byś kojarzył wyniki Legii z pucharów w ostatnich 2-3 latach. Ale po co się odzywasz skoro nie wiesz? 3 minuty grzebania w internecie i już..
|
Ostatnie dobre spotkanie Legii w pucharach jakie pamiętam to dwumecz z FC Utrecht (4:1 i 3:1) w sezonie 2002/03, czyli 9 lat temu. Czy po holendrach miało miejsce coś porywającego w wykonaniu Legii na międzynarodowej arenie?