Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.07.2011, 21:56
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Mało pamiętasz. Nawet przy tak miernych wynikach Legii w ostatnich latach. Oczywiście nie można wymagać byś kojarzył wyniki Legii z pucharów w ostatnich 2-3 latach. Ale po co się odzywasz skoro nie wiesz? 3 minuty grzebania w internecie i już..
Ostatnie dobre spotkanie Legii w pucharach jakie pamiętam to dwumecz z FC Utrecht (4:1 i 3:1) w sezonie 2002/03, czyli 9 lat temu. Czy po holendrach miało miejsce coś porywającego w wykonaniu Legii na międzynarodowej arenie?
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując