Kibicka napisał(a):

|
Gdzie mam iść żeby dostać zaświadczenie o niekaralności? I czy długo się na nie czeka?
|
po pamiętam że dwa lata temu potrzebowałem coś takiego. nigdzie nie poszedłem ale sam sobie napisałem że ja niżej podpisany legitymujący się dowodem osobistym o numerze zaświadczam że ...
przeszło bez problemu. moim zdaniem szkoda 50 zeta.