Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 17.07.2011, 19:41
LanceTS napisał(a):Wyświetl post
Urugwaj to średniaki? Druzyna która na ostatnich mistrzostwach świata grała w półfinale?

I jest różnica między podniecaniem się, a pisaniem i analizowaniem meczów tej reprezentacji. A dopóki będzie tam grał Messi to się nei zmieni.
A gdzie ja napisałem,że Urugwaj to średniak? To co napisałem odnosi się do gry Argentyny na kilku wielkich imprezach z rzędu a ma się nijak do wczorajszego oklepu. A Urugwaj średni nie jest ale nie dlatego,że ma wybitnych kopaczy, ma kilku,ale jest tam przede wszystkim zespół. Przeciwnieństwo Argentyny.

Argentyna,Anglia, to są takie ekipy,które żyją obecnie tylko wspomnieniami i marzeniami,że kiedyś, może. A szybko do tego nie dojdzie,bez względu na to co będą mówiły tzw mądre głowy. Sport jest brutaly,wyniki mówią same za siebie. Są tak wybinti,że aż mocno przeciętni.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując