LanceTS napisał(a):

Urugwaj to średniaki? Druzyna która na ostatnich mistrzostwach świata grała w półfinale?
I jest różnica między podniecaniem się, a pisaniem i analizowaniem meczów tej reprezentacji. A dopóki będzie tam grał Messi to się nei zmieni.
|
A gdzie ja napisałem,że Urugwaj to średniak? To co napisałem odnosi się do gry Argentyny na kilku wielkich imprezach z rzędu a ma się nijak do wczorajszego oklepu. A Urugwaj średni nie jest ale nie dlatego,że ma wybitnych kopaczy, ma kilku,ale jest tam przede wszystkim zespół. Przeciwnieństwo Argentyny.
Argentyna,Anglia, to są takie ekipy,które żyją obecnie tylko wspomnieniami i marzeniami,że kiedyś, może. A szybko do tego nie dojdzie,bez względu na to co będą mówiły tzw mądre głowy. Sport jest brutaly,wyniki mówią same za siebie. Są tak wybinti,że aż mocno przeciętni.