Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
manian
Member
Od: 09.2010
Offline
#
2857
17.07.2011, 18:33
Mechanika i Budowa Maszyn - może się ktoś ze studentów wypowiedzieć na temat tego kierunku na PK, jak z nauka, egzaminami itp.
manian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do manian
Znajdź inne posty napisane przez manian