Wyświetl pojedynczy post
manian
Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2857
Stary 17.07.2011, 18:33
Mechanika i Budowa Maszyn - może się ktoś ze studentów wypowiedzieć na temat tego kierunku na PK, jak z nauka, egzaminami itp.
Odpowiedz cytując