Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.07.2011, 18:03
Też mi się tak wydaje. Zrezygnowali z pomysłu zamknięcia z góry wszystkich sektorów gości, bo taką decyzję ciężko obonić mimo wszystko. Teraz mają pole do popisu - "daliśmy im szansę, zmarnowali ją". Bardzo prawdopodobny scenariusz.
Odpowiedz cytując