Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22751
Stary 17.07.2011, 17:45
Jak to jest w administracji - ew. odpowiedzialność karną ponosi pracownik, który wydał decyzję w danej sprawie (szeregowy inspektor ) czy ktoś ostatni podpisujący pismo (dyrektor, kierownik itp)?
Odpowiedz cytując