Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4525
Stary 17.07.2011, 17:30
http://www.ultras-tifo.net/news/461-...dly-match.html

bandyty w tej Anglii. Ojej ojej cóż pocznie ta nasza biedna policja jak cała Europa przjedzie. Moim zdaniem powinni się obrazić i strajkować! Kolejarze też! I tak po kolei.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
Odpowiedz cytuj±c