Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
4525
17.07.2011, 17:30
http://www.ultras-tifo.net/news/461-...dly-match.html
bandyty w tej Anglii. Ojej ojej cóż pocznie ta nasza biedna policja jak cała Europa przjedzie. Moim zdaniem powinni się obrazić i strajkować! Kolejarze też! I tak po kolei.
POLAK
WĘGIER DWA
BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA
mi¶qu
Zobacz publiczny profil
Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć do mi¶qu
ZnajdĽ inne posty napisane przez mi¶qu