|
Koniec końców pożegnać bez żalu. Jak coś osiągniemy z Holendrami będzie kasa na lepszych, a jak nie to zaciskając pasa nie sprawdzać z zagranicy no name-ów tylko dać pograć takim jak Chrapek czy Czapa. Młodym z dobrą TECHNIKĄ. Resztę można wypracować goniąc ich na treningach.
. .
|