Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50416
Stary 17.07.2011, 16:51
Koniec końców pożegnać bez żalu. Jak coś osiągniemy z Holendrami będzie kasa na lepszych, a jak nie to zaciskając pasa nie sprawdzać z zagranicy no name-ów tylko dać pograć takim jak Chrapek czy Czapa. Młodym z dobrą TECHNIKĄ. Resztę można wypracować goniąc ich na treningach.
..
Odpowiedz cytując