Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 17.07.2011, 15:49
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Argentyna to Agrentyna tamto, weźcie już przestańcie podniecać się tym zespołem, bo zwyczajnie nie ma czym. Kiedy coś konkretnego ugrali?Jeden ,dwa mecze co turniej im wyjdą i tyle. Później dostają baty od jakiś,wydawałoby się średniaków i do domu. Nie wiem czym sie tu ekscytować.
Urugwaj to średniaki? Druzyna która na ostatnich mistrzostwach świata grała w półfinale?

I jest różnica między podniecaniem się, a pisaniem i analizowaniem meczów tej reprezentacji. A dopóki będzie tam grał Messi to się nei zmieni.
Odpowiedz cytując