Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
Od: 07.2011
Offline
#
10588
17.07.2011, 15:04
A ja mam nadzieję, że Stan jeszcze nam kibicom do końca okienka sprawi jakiś ciekawy prezent. Może jakiś dynamiczny boczny obrońca lub cofający się napastnik grający stylem coś takiego jak Zuraw.
Mistrz Yoda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mistrz Yoda
Znajdź inne posty napisane przez Mistrz Yoda