Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14501
Stary 17.07.2011, 14:29
Wojciechowski sam nie ma zbyt dużego pojęcia o futbolu i to czyni te wszystkie jego wypowiedzi śmiesznymi. Ale ja to lubię, przynajmniej jest wesoło i z takim prezesikiem Polonia nie stanowi większego zagrożenia w walce o MP
Odpowiedz cytując