Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 17.07.2011, 14:09
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Chile już jakiś czas ładną piłkę prezentuje.

Edit: Mimo wszystko proponuję zmienić nazwę tematu.
Obawiam się, że Chile bez Marcelo Bielsy to już nie będzie to samo Chile.Ale i tak życzę im jak najlepiej i liczę, że zagrają w finale z Urugwajem
Odpowiedz cytując