tarantulaw2 napisał(a):

Chile już jakiś czas ładną piłkę prezentuje.
Edit: Mimo wszystko proponuję zmienić nazwę tematu.
|
Obawiam się, że Chile bez Marcelo Bielsy to już nie będzie to samo Chile.Ale i tak życzę im jak najlepiej i liczę, że zagrają w finale z Urugwajem
