mitmichael napisał(a):

|
Prawda jest taka, ze Messi nie gra jak nie ma przy nim Iniesty i Xaviego - ciekawe co sie stanie jak obaj skoncza kariere. No nic, moj faworyt Brazylia gra dzisiaj - mam nadzieje, ze pokaza w koncu to slynne Joga Bonito
|
No jak nie gra? A to wina Messiego, że w meczu np z Kostaryką wypracował swoim partnernom 5 setek, a Ci wykorzystali tylko 2? W meczu z Urugwajem kto zanotował fantastyczna asystę? I jak było już wspomniane, w kadrze i w Barcelonie on ma inne zadania.Poza tym Messi miał najwięcej goli w całej Europie (razem z CR) i najwięcej asyst. Asysty to też zasługa Iniesty i Xaviego? Bo nie kumam.
Gdzie zasługa Xaviego i Iniesty w rajdach Lionela gdzie potrafił sam przejść pół boiska z piłką i strzelić gola? I to nie zdarzyło się raz czy dwa, on już takich bramek strzelił kilka.
Swoją drogą kolektyw i wielkość Barcelony, ale swoją drogą również umiejętności Messiego. Czy gol na 2-0 w meczu z Realem na SB to zasługa kogokolwiek innego, niż samego Lionela? Co mu pomógł w tym Xavi lub Iniesta?