Wyświetl pojedynczy post
-ja123-
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 17.07.2011, 13:47
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Ale tak wole CR od Messiego ,
Prawda jest taka, że Messi w Barcelonie gra jako napastnik, zaczynał jako skrzydłowy. W reprezentacji mają nadmiar napastników i żadnego wyróżniającego się rozgrywającego i wystawiają tam Messiego, który w klubie nigdy tam nie grał. Ciekawe jak CR zagrałby jako rozgrywający w reprezentacji. Śmiem przypuszczać, że lepiej od Messiego raczej nie.
Odpowiedz cytując