Angmir napisał(a):

Ale tak wole CR od Messiego ,
|
Prawda jest taka, że Messi w Barcelonie gra jako napastnik, zaczynał jako skrzydłowy. W reprezentacji mają nadmiar napastników i żadnego wyróżniającego się rozgrywającego i wystawiają tam Messiego, który w klubie nigdy tam nie grał. Ciekawe jak CR zagrałby jako rozgrywający w reprezentacji. Śmiem przypuszczać, że lepiej od Messiego raczej nie.