|
O kurde, nie byłem zalogowany i musiałem to przeczytać, a mam Cię na liście ignorowanych...
Litości Angmir.
Nie bronie go, spływa mi jego forma. Prawda jest taka, że z takim trenerami Argentyna może jechać ale do Gorzowa na mecz.
Messi i tak wczoraj dosyć dobrze zagrał na tle innych Argentyńczyków.
Tak w ogóle to śmieszny jesteś, wiesz?
|