|
Senior Member
Offline
|
|
WISŁAZWE napisał(a): 
Jeżeli złożysz 20 lipca okres wypowiedzenia zacznie się liczyć od soboty 23 lipca czyli zakończy się 6 sierpnia.
Dobrze liczę, ktoś potwierdzi
|
Don Donson napisał(a): 
|
chodzi o dni kalendarzowe, chyba, że w umowie napisano inaczej.
|
Kobieta_Wislak napisał(a): 
bardzo dobrze!
od soboty jest to liczone!
|
siwy0000 napisał(a): 
|
Lepiej przez Małogoszcz, droga praktycznie w 80% db/bdb a po za tym prawie znikomy ruch.
|
podziękował.
|
|