Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22750
Stary 17.07.2011, 13:36
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli złożysz 20 lipca okres wypowiedzenia zacznie się liczyć od soboty 23 lipca czyli zakończy się 6 sierpnia.
Dobrze liczę, ktoś potwierdzi
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
chodzi o dni kalendarzowe, chyba, że w umowie napisano inaczej.
Kobieta_Wislak napisał(a):Wyświetl post
bardzo dobrze!
od soboty jest to liczone!
siwy0000 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej przez Małogoszcz, droga praktycznie w 80% db/bdb a po za tym prawie znikomy ruch.

podziękował.
Odpowiedz cytując